reklama
Policie a hasiči
Policie objasnila krádež invalidních vozíků a speciálních matrací
22. 5. 2019 Liberečtí kriminalisté spolu s policisty z Obvodního oddělení ve Frýdlantu objasnili případy majetkové trestné činnosti, při níž bylo mimo jiné poškozeno železniční zařízení. Na sklonku dubna letošního roku policisté přijali i oznámení o možném vloupání do...
Preventivní akce se před školáky proměnila v ostrý zásah
21. 5. 2019 Včera dopoledne se v Nové Vsi nad Nisou uskutečnila dopravně preventivní akce zaměřená na bezpečnost v silničním provozu. Této akce se společně s policisty z Obvodního oddělení ve Smržovce zúčastnili také žáci ze Základní školy v Nové Vsi nad Nisou, kteří si pro řidiče motorových vozidel připravili vymalované obrázky.
Mladí hasiči se v neděli utkali ve Dvojboji svatého Floriana
21. 5. 2019 V neděli 19. května 2019 zorganizoval Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje na hasičském sportovišti v Liberci - Machníně již 28. ročník dětské soutěže „Dvojboj svatého Floriana". Díky sponzorům nim družstva neplatila startovné.
O Valdštejnských slavnostech se lidé chovali téměř vzorně
20. 5. 2019 O uplynulém víkendu se ve Frýdlantu konaly „Valdštejnské slavnosti“. I policisté byli připraveni dohlížet nejen na bezpečnost návštěvníků, ale také na dopravní situaci ve městě a v jeho okolí. O uzavírkách spojených s konáním slavností jsme vás již informovali. K zajištění hladkého průběhu slavností bylo do akce nasazeno bezmála pět desítek policistů Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, a to jak z řad dopravní tak také pořádkové...
Požár dřevního odpadu u sila zaměstnal hasiče v Jenišovicích
20. 5. 2019 Do areálu pily v Jenišovicích na Jablonecku byli voláni hasiči včera po 18. hodině. Ohlášen zde byl požár sila. Jak se nakonec ukázalo, šlo o požár blíže nespecifikovaného množství dřevního odpadu určeného k likvidaci - pilin. Piliny byly naskladněné pod kovovým silem, silo samotné bylo prázdné.
Liberečtí hasiči převzali v Ulmu cenu za zásah při požáru Severochemy
19. 5. 2019 Race Truck Experience, to byl název speciální výhry záchranářských jízdních zkušeností, kterou pro vítězný tým libereckých hasičů připravil Team Hahn Racing a firma Magirus GmbH ve dnech 10. a 11. května 2019 v německém Ulmu. Toto ocenění kolegové získali za umístění v soutěži profesionálních hasičských sborů z celého světa Conrad Dietrich Magirus Award 2018.
Žena nepřežila střet s osobním vozem v Kamenickém Šenově
19. 5. 2019 AKTUALIZOVÁNO: Střet s osobním autem nepřežila dnes večer dvaatřicetiletá žena v Kamenickém Šenově na Českolipsku. Svým zraněním na místě podlehla. Na místo vyjížděla posádka z nedaleké České Kamenice, oživovací pokusy skončily nezdarem. Lékař musel konstatovat smrt, řekl ČTK mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Michael Georgiev.
Muž vybral peníze z bankomatu kradenou kartou, policie ho hledá
18. 5. 2019 Minulý měsíc 18. dubna dopoledne krátce před jedenáctou hodinou v prodejně Kaufland v Jateční ulici v Jablonci nad Nisou dosud neznámý pachatel využil chvilkové nepozornosti ženy, která si odložila kabelku do sedáku pro děti u nákupního vozíku. V této době žena se svým mužem u automatu vraceli láhve a v okamžiku, kdy byli oba otočeni zády k tomuto košíku, pachatel odcizil ženinu kabelku i se všemi věcmi, které v ní měla uložené.
Žena otočila v nemocnici Fabii na bok a hasiči ji vyprošťovali
17. 5. 2019 Dnes odpoledne ve 13:52 hodin bylo hasičům ohlášeno, že v areálu liberecké nemocnice havarovala řidička s osobním automobilem, který zůstal na boku. Jelikož se vůz otočil na levou stranu, nemohla se dostat žena ven. Kvůli bezpečnosti ženy i zasahujících hasičů jednotka nejprve vozidlo stabilizovala pomocí tyčí.
Aktuální diskuze
Když vidí že se tam nevejde má vycouvat. Takhle přivedla chudáka do...
To je ichtyl, ještě že nikomu nic neudělal. Myslel si že v horách je v...
tak to je ovšem borec. Borec na konec. Toho potkat, tak je jasnej.
ja teda nevim jak kde ale v Liberci sníh mokne a ubývá
reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
listopad
2020
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).