reklama

Pravidla diskuze

O vaše názory a komentáře opravdu stojíme. Proto máte k materiálům uveřejněným na tomto portále možnost diskutovat. Aby se z diskusního fóra ale nestala "stoka" obvyklá u některých jiných webů, stanovil provozovatel www.tydenvlk.cz tato Pravidla diskuse. Přidáním komentáře do diskuse souhlasíte s tím, že je budete dodržovat. Při jejich porušování může být váš komentář smazán, v odůvodněných případech vám bude zcela zablokován přístup do diskusí. Provozovatel může smazat kompletní diskusi a v odůvodněných případech diskusi ani neotvírat.

 Vaše diskusní příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Protiprávní obsah. Jedná se například o pomluvy, poplašné a lživé zprávy a jiné formy, které mohou být předmětem žaloby na provozovatele webu.
  2. Informace a názory vztahující se k jinému než diskutovanému tématu. Pokud chcete prostřednictvím tohoto webu veřejnosti cokoli sdělit, napište na univerzální e-mail net@genusplus.cz.
  3. Urážlivé výroky vůči druhým osobám či skupině osob. Pokud se bez urážení neobejdete, raději nediskutujte.
  4. Urážlivé výroky vůči autorům materiálů a provozovateli webu. Diskutujte k tématu, nikoli k osobě autora či provozovatele. Dělají jen svou práci.
  5. Vulgární a hrubé výrazy. Nedokážete-li se bez nich vyjádřit, pak naznačte vytečkováním slova či jinou slušnou formou. Raději je ale nepoužívejte vůbec.
  6. Rasové, náboženské a podobné útoky na jednotlivce či skupinu obyvatel. Pokud je v sobě neumíte potlačit, nechte si své komentáře pro sebe.
  7. Komerční nabídky, a to i skryté povahy. Nedávejte nám sem odkazy na komerční obsah, máte-li potřebu je zveřejnit, překlikněte do rubriky Chcete reklamu?
  8. Celé články a materiály převzaté z jiných internetových periodik a ostatních médií, a to ani formou zkopírovaného odkazu.

 Diskusi otvíráme všem bez povinnosti registrace. Bude-li pro provozovatele neúnosné zvládnout ji ve slušných a zákonných mezích, zavedeme standardní registraci. Diskutovat můžete nejlépe pod vlastním jménem, ale chápeme, že občas je lepší zvolit si jinou identitu. E-mail přidávat nemusíte, slouží spíše ke zpětné vazbě.

Respektujeme zásady GDPR, takže informace o diskutujících nijak a nikde neshromažďujeme a dále nevyužíváme. Identifikátory (IP adresa) slouží výhradně k obraně proti neslušným komentářům a spamu.

Těšíme se na vaše věcné, kritické, ale i souhlasné komentáře. Sice se svět kolem nás podle nich posuzovat nedá, ale je dobře, že je tu prostor k vyjádření názoru.

Za obsah jednotlivých diskusních příspěvků provozovatel webu ani redakce NEODPOVÍDÁ. Vyjadřují osobní názor jejich autorů.

Týden v Libereckém kraji, s.r.o. - provozovatel webu

reklama
Kalendář
po
út
st
čt
so
ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
leden
2022
reklama
GENUS PLUS TÝDEN (www.genusplus.cz) nebo (www.tydenvlk.cz) – společný zpravodajský a publicistický server. Provozuje GENUS TV a.s., Rumunská 655/9, 460 01 Liberec, IČ: 48291927. Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, odd. B, vložka 439. Kontakt: net@genusplus.cz. U nevyžádaných příspěvků považujeme jejich zaslání za souhlas k případnému bezplatnému zveřejnění včetně dodané obrazové informace (foto, video apod.).